Kim jesteśmy?

Ubieranie wnętrz to nasza pasja, którą wykorzystujemy przy Państwa obsłudze. Wieloletnie doświadczenie w branży wnętrzarskiej, pozwoliło nam zebrać najlepsze materiały do wykańczania w jednym miejscu. Kluczem do naszego sukcesu jest niezwykle kompleksowa oferta, która pozwala ubrać wnętrze w każdym stylu. Oferujemy ekskluzywne marki tapet, podłóg, wykładzin, farb, cegieł, listew dekoracyjnych, tynków, oraz innych materiałów do wykończenia wnętrz.

Współpraca?

Stworzyliśmy miejsce skupiające ludzi działających w dziedzinie wykańczania wnętrz oraz projektowania. Dla architektów przygotowaliśmy materiały do pracy w postaci wzorników kolorów oraz katalogów z tynkami dekoracyjnymi, wykładzinami, podłogami. Firmy wykończeniowe mogą liczyć na szkolenia z zakresu aplikacji wszystkich produktów, które posiadamy w swojej ofercie. Zapraszamy do odwiedzania naszych sklepów na miłą rozmowę przy świeżo parzonej kawie w celu nawiązania współpracy. Produkty oferowane w naszych sklepach zadowolą najbardziej wymagające gusta i pozwolą na realizację niepowtarzalnych projektów.

Usługi budowlane

Żeby ubrać wnętrze z klasą nie wystarczy tylko dobór odpowiednich materiałów, niezbędna jest też ekipa remontowa. Charakteryzuje nas kreatywność, wszechstronność, wytrwałość i wysoki standard wykończenia. Doskonała znajomość oferowanych przez nas produktów i rozwiązań wykończeniowych pozwala nam na wykonanie prac w satysfakcjonujący Państwa sposób. Malowanie, układanie podłóg, montaż wykładzin, tapetowanie oraz inne prace, wszytko to nie jest dla nas problemem. Sprawimy że Państwa wnętrza staną się wyjątkowe.

Nasze produkty

W naszej ofercie znajdują się m.in.

– Farby Para oraz Scala
– Listwy sztukateryjne firmy Orac, Creativa, NMC oraz Mardom Decor
– Podłogi winylowe producentów Design Flooring, Tajima oraz Project Floors
– Podłogi firmy MEISTER oraz NobiFloor
– Tynki i farby dekoracyjne 
– Tapety i fototapety 
– Cegła angielska
– Wykładziny marki Jacaranda oraz Edel
– Dywany Carpet Decor
–  Zielone ściany z chrobotka oraz mchu 
– Donice i doniczki

Oraz wiele innych produktów niezbędnych do wykończenia wnętrz, które znajdą Państwo w naszych sklepach oraz sklepie internetowym.


Aktualności

Bemar Ubieramy wnętrza

Witaj, świecie!

Przetargi

Ogłoszenie z dn. 18.05.2017r.

Firma OROS Sp.z.o.o. ul. Wilowa 14, 21-040 Lublin, Nip: 712-31-45-892, została wybrana w przetargu na generalnego 
wykonawce projektu p.n: ” Rozbudowa, nadbudowa i zmiana sposobu użytkowania budynku mieszkalnego jednorodzinnego dla potrzeb usług z częścią biurowo-handlową i magazynową” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej 5: Efektywność energetyczna i gospodarka niskoemisyjna, Działania 5.1: Poprawa efektywności energetycznej przedsiębiorstw, zgodnie z Regulaminem konkursu nr RPLU.05.01.00-IP-06-001/16.

ZAPYTANIE OFERTOWE nr 1/2017 z dnia 14 kwietnia 2017 r. dotyczące wykonania usługi budowlanej polegającej na wykonaniu prac termomodernizacyjnych budynku usługowego z częścią biurowo-handlową i magazynową oraz wykonaniu instalacji fotowoltaicznej w budynku przy ul. Krańcowej 73, 20-356 Lublin. W załączniku do pobrania znajdują się pliki niezbędne do przygotowania oferty.

Projekty UE


Beneficjent: P.H.U. BEMAR Marzena Szczepaniak

Tytuł projektu:
Rozbudowa, nadbudowa i zmiana sposobu użytkowania budynku mieszkalnego jednorodzinnego dla potrzeb usług z częścią biurowo-handlową i magazynową.

Cel projektu: Celem projektu jest zwiększenie efektywności energetycznej budynku z częścią biurowo-handlową i magazynową P.H.U. BEMAR Marzena Szczepaniak, oraz ochrona i poprawa stanu środowiska naturalnego, poprzez głęboką termomodernizację wraz z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii. Zadania zaplanowane w projekcie to: modernizacja instalacji c.o. wraz z wymianą źródła ciepła, montaż instalacji fotowoltaicznej o mocy 7,14 kWp, wymiana oświetlenia na energooszczędne typu LED, wymiana okien, docieplenie ścian zewnętrznych, wymiana drzwi, docieplenie podłogi wewnętrznej, system zarządzania energią.

Dofinansowanie: 148 093,70 PLN

 

Kontakt

Odwiedź nasz sklep w Lublinie

Krańcowa 73, 20-356 Lublin
Tel: (081) 444 51 07
E-mail: lublin@ubieramywnetrza.com

Godziny otwarcia:
Pon - Pią. 9.00 - 18.00
Sob. 9.00 - 14.00

Mateusz Sczepaniak

Menedżer sprzedaży

Jarosław Ziarno

Specjalista ds. sprzedaży

Mateusz Koszyk

Dział kreatywny

Oraz w Warszawie

Bartycka 24/26 Hala 3B Lok. 222, 00-716 Warszawa
Tel: (22) 559 10 84
E-mail: warszawa@ubieramywnetrza.com

Godziny otwarcia:
Pon - Pią. 9.00 - 18.00
Sob. 10.00 - 15.00

Anna Todorowska

Menedżer sprzedaży oraz właściciel salonu

Prawa autorskie © 2024 Ubieramy Wnętrza